Asociace hotelů a restaurací České republiky
Česky English
Česky English

Zapojte se do ankety Penzion roku 2019

Datum: 10.6.2019

Anketa je postavena na kombinaci recenzí od ubytovaných hostů a hodnocení odborné komise. Právě díky hodnocení hostů, kteří byli v penzionech skutečně ubytovaní, je tato anketa jedinečná. Jedná se také o jedinou anketu Penzion roku na našem trhu, která je pod hlavičkou AHR ČR, což ji zároveň činí naprosto nekomerční.
Vaše recenze budete sbírat online od 1. června do 31. srpna 2019. Nejen, že budete soutěžit o ocenění nejlepšího penzionu, ale především získáte také relevantní zpětnou vazbu Vašich klientů. A o to jde především.
Z penzionů umístěných v TOP 10 (dle recenzí) vybere následně odborná komise držitele ocenění Penzion roku 2019, který bude vyhlášen na slavnostním galavečeru 14. výroční konference AHR ČR v Praze 29. listopadu 2019

Co Vám účast v soutěži přinese?
1)  To nejdůležitější - zpětnou vazbu skutečně ubytovaných hostů a možnost s recenzemi i nadále pracovat.
2)  Zviditelnění Vašeho zařízení a marketingovou propagaci ze strany AHR ČR, mediálních partnerů a samozřejmě také ze strany ubytovacích portálů Hotel.cz a Penzion.cz.  
3)  Možnost vyzkoušet si zdarma po dobu soutěže plnou verzi rezervačního systému Previo, přes který budou recenze hostů sbírány.
4)  Jasný vzkaz k Vašim hostům – jsme dobří a soutěžíme. :-)
Všechny penziony, které budou soutěžit, obdrží od AHR ČR propagační materiály (v elektronické podobě bannery, widgety a letáky k propagaci), na vyžádání také letáky v tištěné podobě.

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste

Pokud již máte registraci, můžete se přihlásit

Přihlašovací jméno
Heslo
 

Zapomněli jste své heslo? Nechte si zaslat nové

Pokud nemáte ještě účet, můžete se zaregistrovat


Contact information