Asociace hotelů a restaurací České republiky
Česky English
Česky English

Za zkušenostmi do Říma

Datum: 5.12.2016
Za zkušenostmi do Říma

Dva studenti oboru Hotelnictví a turismus, Natálie Dürmayerová a Adam Vařeka si vyzkoušeli práci v luxusním 5***** hotelu v centru města. Dvě studentky oboru Cestovní ruch, Tereza Kněžíčková a Ivana Jarolímková měly možnost si vyzkoušet práci v cestovní kanceláři, rezervovat ubytování, objednávat zájezdy a vyplňovat různé typy dokumentů. Dva studenti oboru Kuchař – číšník, Roman Šálek a Monika Pěšková, nahlédli do italské kuchyně, kde si vyzkoušeli přípravu typických italských pokrmů např: lasagne. Tomáš Procházka, student oboru Podnikání, obchod, služby si vyzkoušel práci na recepci .

Ve svém volném čase jsme zavítali na významné památky v Římě jako je Vatikán, Coloseum, Roman forum, Fontána di Trevi, Španělské schody a další. Také jsme navštívili nedaleké přístavní městečko Civitavecchia a ochutnali mořské pokrmy.

A jak hodnotí celou stáž jedna z účastnic:

Stáž pro nás pro všechny byla velkým přínosem, naučili jsme se spoustu nových věcí, poznali jinou kulturu než jsme zvyklí, většina z nás se osamostatnila a samozřejmě jsme se všichni zdokonalili v angličtině a doplnili svoji slovní zásobu o některá italská slovíčka. Na konci stáže jsme každý dostali certifikát o absolvování pracovní stáže a Europassy, které obsahují záznamy o našich pracovních dovednostech.

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste

Pokud již máte registraci, můžete se přihlásit

Přihlašovací jméno
Heslo
 

Zapomněli jste své heslo? Nechte si zaslat nové

Pokud nemáte ještě účet, můžete se zaregistrovat


Contact information