Asociace hotelů a restaurací České republiky
Česky English
Česky English

Představení Akademie AHR

Datum: 17.2.2016

I z tohoto důvodu je program vzdělávání v rámci Akademie AHR zorganizován ve spolupráci s profesionály oboru hotelů a restaurací a koncipován tak, aby vám v rámci praktických kurzů pomohl se změnou stylu vaší práce, posunul vás dále a otevřel vám nové obzory v rámci vaší profese. Nejde jen o získání obecných znalostí, ale právě i o získání znalostí praktických, vázaných na obor hotelů a gastro. Naše školení se zaměřují nejen na opakování a ujasnění si toho, co by jeho účastníci měli již vědět, ale především na to, co by měli v rámci svého pracovního výkonu dělat efektivněji či jinak.

Kurzy, školení, praktické tréninky jsou z hlediska dlouhodobého nejdůležitějším nástrojem zvyšování výkonu zaměstnanců a tím pádem celé organizace.

Těžko lze řídit firmu, která chce zvyšovat svou výkonnost a být úspěšnou či držet krok s konkurencí bez efektivního vzdělávání jejích zaměstnanců. Čas investovaný do návrhů vzdělávacích rozvojových projektů, čas věnovaný tvorbě přístupů pro určení potřeb vzdělávání a pro návrh, realizaci a vyhodnocování vzdělávacích aktivit, čas strávený nad tvorbou plánu vzdělávacích aktivit jistě bude zpětně velkým přínosem.

Při realizaci plánu vzdělávání je nutné vycházet z podnětů firemních personalistů, jakožto garantů vzdělávacího plánů, z potřeb a podnětů liniových manažerů i z podnětů řadových zaměstnanců.

Rádi vám zorganizujeme kurzy a semináře šité na míru pro vaše zařízení, pro vaše zaměstnance. Máte možnost podílet se na přípravě kurzu, setkat se s organizátorem kurzu a lektorem, předat nám potřebné vstupní informace a podněty, body k diskuzi, které budou do struktury kurzy zapracovány. Do kurzu na míru zapracujeme právě vaše potřeby vzdělávání.

Všechny naše kurzy jsou koncipovány jako interaktivní, s maximálním limitem počtu účastníků. Čas se věnuje i diskuzi, řešení konkrétních témat, hraní rolí. Zapojujeme tak účastníky a maximálně se snažíme vtáhnout je do děje kurzu. Rádi na požádání zpracujeme i krátký monitoring v rámci kurzů, tak abyste dostali zpětnou vazbu od lektorů a věděli, kterým oblastem se mají vaši zaměstnanci více věnovat.

Těším se na viděnou. Jana

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste

Pokud již máte registraci, můžete se přihlásit

Přihlašovací jméno
Heslo
 

Zapomněli jste své heslo? Nechte si zaslat nové

Pokud nemáte ještě účet, můžete se zaregistrovat


Contact information