Asociace hotelů a restaurací České republiky
Česky English
Česky English

Penzion roku 2018

Datum: 17.7.2018

Anketa je postavena na kombinaci recenzí od ubytovaných hostů a hodnocení odborné komise. Právě hodnocení skutečně bydlících hostů činí tuto anketu jedinečnou. Jako jediná anketa Penzion roku na našem trhu je pod hlavičkou AHR ČR, což ji zároveň činí naprosto nekomerční soutěží.

Vaše recenze sbíráte online během letních měsíců až do 30.září. Nejenom, že můžete soutěžit o ocenění nejlepšího penzionu, ale především získáte také relevantní zpětnou vazbu vašich klientů. A o to jde především.

Z penzionů umístěných v TOP 10 ( dle recenzí ) vybere následně odborná komise držitele ocenění Penzion roku 2018, který bude vyhlášen na slavnostním galavečeru 23. listopadu v 2018 v Ostravě.

 Co Vám to přinese?

1.  To nejdůležitější:  zpětnou vazbu skutečně ubytovaných hostů a možnost s tím i nadále pracovat

2.  Zviditelnění Vašeho zařízení a marketingovou propagaci ze strany AHR,  našich mediálních partnerů a také ze strany ubytovacích portálu HOTEL.CZ a PENZION.CZ 

     ( komunikace Top 25, online i v tištěných médiích)

3.  Možnost vyzkoušet si zdarma po dobu soutěže plnou verzi rezervačního systému Previo, přes který budou sbírány recenze hostů.

4.  Jasný vzkaz k Vašim hostů – jsme dobří a soutěžíme :-)

 Všechny penziony, které budou soutěžit, od nás obdrží propagační materiály (letáky na recepce a pokoje, v elektronické formě do podpisů, bannery a widgety k propagaci). Již posíláme v příloze. Pokud byste požadovali v tištěné verzi, dejte nám vědět

 Co máte pro to udělat?

Stačí pouze sbírat reálné recenze. Jednotný nástroj sběru recenzí je systém Previo, který sbírá recenze z českých portálů i vašich vlastních stránek a to způsobem, že každému ubytovanému hostu přijde den po odjezdu emailem výzva k zadání recenze.

A.  Pokud ho již používáte – stačí nám dát vědět, že si chcete zasoutěžit.

B.  Previo již máte, ale sbíráte recenze pouze z českých portálů – ne z vlastních zdrojů – provozovatel systému Previo Vám na dobu soutěže rozšíří systém na plnou verzi – zdarma. Návod jak aktivovat bude zaslán mailem, nebo po konzultaci, takže vás to bude stát minimum času.

C.  Nemáte Previo – systém vám může být zapůjčen zdarma po dobu soutěže, vše si vyzkoušíte a recenze jako zpětná vazba vám zůstanou :-). Kolegové z Previa provedou bezplatně registraci a nastavení.

 Nyní nám jen musíte dát vědět. Jste-li ve skupině A) že začnete rovnou soutěžit a jste- li v B) nebo C) že se chcete zapojit. Chtěli  byste přímo technickou podporu Previa pak je vám k dispozci na +420 251 613 924, nebo více na www.penzion.cz/penzion-roku/.

 

„ Nejprve jsem se domnívala, že jste jedna velká rodina a já do ní nikdy nemohu zapadnout, protože nikoho vlastně osobně neznám a vlastním jen malý penzion a nemohu se nikdy rovnat velkým hotelům a právě o to víc si svého ocenění vážím, protože až nyní vidím, že i mi " malí " do této rodiny patříme a za to Vám patří velký dík“ G.Pelová, penzion Podhorní mlýn, držitelka ocenění Penzion roku 2016

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste

Pokud již máte registraci, můžete se přihlásit

Přihlašovací jméno
Heslo
 

Zapomněli jste své heslo? Nechte si zaslat nové

Pokud nemáte ještě účet, můžete se zaregistrovat


Contact information