Asociace hotelů a restaurací České republiky
Česky English
Česky English

Hotel za 1,6 bilionů USD amerických dolarů, to je nově otevřený Atlantis Sanya v Číně!

Datum: 6.3.2018

Zážitkové cestování trochu jinak

Serge Zaalof, výkonný ředitel společnosti Atlantis Resorts & Residences, dodává: „Značka Atlantis je známá jedinečnými destinacemi, které nabízejí širokou škálu zážitků a Atlantis Sanya není výjimkou. Společně s provozovatelem hotelu, společností Fosun International, která je zároveň partnerem celého projektu, jsme vytvořili letovisko, jež svým hostům nabízí nebývalé zážitky.“

„Jsme hrdí na to, že jsme Atlantis Sanya představili našim prvním hostům a veřejnosti. Předcházela tomu opravdu intenzivní práce teamu 3000 lidí. Ať už je Váš důvod k návštěvě ostrova Hainan jakýkoliv, Atlantis Sanya je skvělé místo pro osvěžující a vzrušující uvolnění,“ dodává výkonný ředitel společnosti Fosun International, Heiko Schreiner.

Plocha tohoto superluxusního resortu zaujímá neuvěřitelných 540 000 m2

Jak již název napovídá, architektura hotelu je volně inspirována tematikou bájné Atlantidy. Návštěvníci se mohou těšit na rozsáhlý vodní park Aquaventure, akvárium Lost Chamber, prostřednictvím kterého budou moci nahlédnout do historie této starověké civilizace nebo na největší open-air akvárium světa Ambassador Lagoon.

Mimo vodní atrakce nabízí hotel také nebývalé gurmánské zážitky. Nachází se zde 21 restaurací, kaváren a barů, včetně ikonické restaurace Ossiano, jejíž stěny tvoří mořské akvárium nebo bistra Bread Street michelinského šéfkuchaře Gordona Ramsayho. K relaxaci pak slouží exkluzivní lázně AHAVA, butiky světově proslulých značek a soukromá pláž lemující pobřeží Čínského moře.

Více informací na: www.atlantissanya.cn.Zdroj http://gastroahotel.cz

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste

Pokud již máte registraci, můžete se přihlásit

Přihlašovací jméno
Heslo
 

Zapomněli jste své heslo? Nechte si zaslat nové

Pokud nemáte ještě účet, můžete se zaregistrovat


Contact information